Spoločnosť Andyho Warhola v Medzilaborciach

Argentínsky veľvyslanec v MMUAW

V doobedňajších hodinách 25. mája 2012 navštívil múzeum JUDr. Pavel Šípka, veľvyslanec SR v Argentíne s manželkou. Obzvlášť ho zaujali podrobnosti vzniku múzea i menej známa - raná tvorba Andyho Warhola. Expozície múzea si prezrel v doprovode riaditeľky múzea PaedDr. Valiky Maďarovej.

Čítať celý článok...
 
Medzinárodný deň detí

Múzeum moderného umenia Andyho Warhola v Medzilaborciachpre Vás pripravilo v rámci osláv Medzinárodného dňa detí výtvarný happening „Dospelí sú:“

Čítať celý článok...
 
Medzinárodný deň múzeí a galérií v Múzeu Andyho Warhola - workshopy


 
Medzinárodný deň múzeí a galérií: pracovná dielňa "Strýko Andy"

Medzinárodný deň múzeí a galérií: pracovná dielňa "Strýko Andy" podľa autorskej knihy Jamesa Warholu "Na návšteve u slávneho strýka", ktorej sa zúčastnili deti materských škôl. Čítanie z knihy deti natoľko zaujalo, že vytvárali vlastné ilustrácie na základe kresieb Andyho Warhola.

Čítať celý článok...
 
Medzinárodný deň múzeí a galerií: "Prehliadky výstav"

Medzinárodný deň múzeí a galerií: "Prehliadky výstav" si už tradične nenechali ujsť návštevníci všetkých vekových kategórií, ktorých sprevádzala lektorka múzea Jarmila Suchá. Europoslanca MUDr. Miroslava Mikolaseka, prezidenta Rusínskej obrody Vladimíra Protivňaka a okresného dekana gréckokatolíckej cirkvi Mgr. Jána Blaška v doprovode Ing. Márie Kulanovej a Ing. Jozefa Tyrpáka sprevádzala riaditeľka múzea PaedDr.Valika Maďarová.

Čítať celý článok...
 
Medzinárodný deň múzeí a galérií: "Andyho Andersen"

Tvorivá dielňa a tieňové divadlo na motívy rozprávok Hansa Christiana Andersena prilákala do múzea detských návštevníkov.

Čítať celý článok...
 
<< Začiatok < Dozadu 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Dopredu > Koniec >>